International Center of Advanced Technologies
In Psychology and Medicine  

Міжнародний центр нетрадиційних технологій
в психології і медицині


 
 
ШВИДКА
і
ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА 

для відновлення
чудового самопочуття 


                   


BIOSUGGESTION THERAPY
for correction of psychosomatic disorders

 Біосугестивна психотерапія

 для корекції психосоматичних розладів

                   

                   

         Метод Біосугестивної терапії є простим і в той же час ефективним засобом для подолання психосоматичних порушень. За цією методикою успішно пройшли терапію близько 20.000 людей у США, Швейцарії, Австрії, Угорщині і Україні.
               Метод БСТ рекомендовано для використання Кризовим центром медико-психологічної допомоги Інституту психології ім.Костюка Академії наук України.

 
Володимир Волошин
 
 кризовий психолог,
ведучий спеціаліст з Біосугестивної терапії

Часто задавані питання (FAQ)

     З якими проблемами варто звернутися до спеціаліста з Біо-Сугестивної Терапії?

     Метод БСТ націлений на корекцію як психологічних проблем, так і психотілесних, таких, як стрес, внутрішнє напруження, утомленість, безсоння, часті головні болі, погана робота шлунка, кишечника, болів в хребті, суглобах, порушення гормональної і серцево-судинної систем, тощо.

      У чому полягає суть методу?  

     Суть методу полягає у досягненні клієнтом за допомогою психолога стану комфортної релаксації і сприйняття, знаходячись у цьому стані, вербальних і невербальних лікувальних сугестій (навіювань).

      Яка гарантія хорошого результату?   

     Переважна більшість пацієнтів відчуває полегшення вже після 1-го або 2-го сеансу. Після курсу лікування відчуває позитивний результат близько 95% людей. Близько 5% пацієнтів результату терапії не відчувають.

      Скільки коштує сеанс?    

     Перша консультація – безкоштовно. Сеанс – 350 гривень. Контроль – безкоштовно.

      Скільки потрібно сеансів?    

       Як правило, 7-8. Але в певних випадках вистачає 3-5 сеансів.

  Попередній запис на сеанси

  098-282-7-999

Особистий сайт Володимира Волошина  


                                                                        Відгуки про роботу Володимира Волошина

       Метод великолепный и главное эколгичный. Проходила у Владимира личную терапию. Прошли боли в пояснице, улучшился сон, Ушли некоторые зажимы в теле, приятное послевкусие после сеанса, чистая голова, тяжелые мысли исчезают, проходит тревожность. Спасибо большое.  Алла Д.

      Была на сеансе биосуггестии Володи Волошина. Мне очень понравились результаты после прохождения терапии : улучшился сон, прошли боли в сердце, я стала более уравновешенной и спокойной, улучшилось настроение и аппетит. Сами сеансы проходили в обстановке приятного расслабления, мягкого и комфортного сопровождения ведущего. После каждого сеанса еще долго оставалось состояний покоя и удовлетворенности. Наблюдала КАК Володя работает с мужчинами. КАК светлеют их лица, КАК меняется настроение, КАК проходят боли в пояснице, головные боли, мышечные зажимы. Взрослые мужики неожиданно для себя говорят теплые слова благодарности и радуются глядя вокруг. Так держать!! Спасибо!!  Елена Д.

      ХОЧУ РОЗВІЯТЬ СУМНІВИ ДЕЯКИХ НЕВІРУЮЧИХ ХОМ після контузії і зчмт(закрито черепно-мозгової травми)я пройшов курс ВОЛОДИНОЇ тарапиї биосуггесії (в яку я і сам незразу вірив бо привик вірить у те що можу бачить чи потрогать)я для себе на подив побачив реальний результат .дуже вдячний ВОЛОДІ що він тертляче робив свою роботу ЦЕ РЕАЛЬНО ПРАЦЮЄа для блондинок пояснюю це не кабак і не задє сидіння ровера це ПСИХОТАРАПІЯ дивний народ у бабок вірить а у психотарапію ні. Р.К.

      Володя, ты Волшебник! Моя шея снова гибкая и вообще "иду на взлет!". Спасибо! Анна А.

       Володя, огромное спасибо за действенную помощь! Метод био-суггестии испытала на себе, действие было моментальным - после первого же сеанса повысилась работоспособность, улучшилось общее самочувствие, затем прошли головные боли и зажимы в плечевом поясе. И отдельно большое спасибо - за пристальное внимание к каждому пациенту, его проблемам и запросам. Желаю всем нуждающимся в помощи - такого мастера.   Арина О.

     Скажу коротко-сеанси дієві, знаю по собі, дякую Володимиру !!! Успіхів на новій ниві знань!  Володимир Л.  

     В мене до сеансу тягнуло ногу. Після третього сеансу біль зник. Олег.
                                                                                                                                
     После сеанса получила сильное облегчение. Раньше не хватало энергии, сильно уставала. После сеанса смогла сделать большой участок работы и просто была удивлена, что это я сама могла сделать. Еще расслабились плечи, открылись глаза, появилась подвижность в позвоночнике. Татьяна Ивановна.
                                                                                                                                    
      Мене зразу, як я прийшов сюди, тіло було сковане полностью, пекло тіло і голова боліла, а зараз після оцього первого сеансу я почуствував себе людиною.  Микола. 
                                                                        
     В мене до первого сеансу дуже сильно боліли коліна. Вот, приміру, еслі взять по 100%, ну, на 100% боліли, то після другого сеансу вони перестали боліти відсотків на 70. Тепер я можу нормально присідати. І ще, відсотків на 75 менше стала боліти голова. Олександр.

      Спочатку я відносився до цих занять скептично. А коли вже після першого заняття я відчув розслаблення голови, шиї, а під час другого заняття я погрузився в свою мрію, то  зрозумів, що мені вдастся її виконати. Я совэтую всім, хто має потребу в лікуванні, пройти цей курс і переконатися в тому, що так, дійсно, він - діє.  Валерій.          

 

       

           

       

           

         

    

 

Додаткова інформація